SC250FKR
Mallory Sonalert ProductsMallory Sonalert Products
Mallory Sonalert Products
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SC250FKR
Περιγραφή προϊόντος AUDIO PIEZO IND 6-250V PNL MNT
Φύλλα δεδομένων: 1.SC250FKR.pdf2.SC250FKR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
29 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SC250FKR
Αριθμός εξαρτήματος SC250FKR Κατασκευαστής Mallory Sonalert Products
Διαθέσιμη ποσότητα 1936 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SC250FKR.pdf2.SC250FKR.pdf
Εύρος τάσης 60 ~ 250V Λήξη Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.250" (6.35mm)
Τεχνολογία Piezo Επίπεδο ηχητικής πίεσης (SPL) 55dB @ 60V, 61cm
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.687" Dia (42.85mm) Σειρά SC
Ακροαματικότητα - Port Τοποθεσία Top
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 65°C
Τρόπος λειτουργίας Pulse, Short τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου AC, DC
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.399" (35.54mm) Συχνότητα 2.9kHz
Διάρκεια 0.5 ~ 1.2 PPS κύκλωμα οδηγού Indicator, Internally Driven
Λεπτομερής περιγραφή Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 4 ~ 16mA 2.9kHz 55dB @ 60V, 61cm Panel Mount Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.250" (6.35mm) Τρέχουσες - Προμήθεια 4 ~ 16mA
εγκρίσεις -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SC250HJ
SC250HJ
Σε απόθεμα: 1205 pcs
Κατεβάστε: SC250HJ.pdf
RFQ
SC250FJ
SC250FJ
Σε απόθεμα: 2124 pcs
Κατεβάστε: SC250FJ.pdf
RFQ
SC250F
SC250F
Κατεβάστε: SC250F.pdf
SC250EPR
SC250EPR
Κατεβάστε: SC250EPR.pdf
SC250FPR
SC250FPR
Κατεβάστε: SC250FPR.pdf
SC250FP
SC250FP
Κατεβάστε: SC250FP.pdf
SC250FK
SC250FK
Κατεβάστε: SC250FK.pdf
SC250FR
SC250FR
Κατεβάστε: SC250FR.pdf
SC250FJR
SC250FJR
Κατεβάστε: SC250FJR.pdf
SC250ER
SC250ER
Κατεβάστε: SC250ER.pdf
SC250HJR
SC250HJR
Κατεβάστε: SC250HJR.pdf
SC250H
SC250H
Κατεβάστε: SC250H.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών