SBT12MMEPC
Mallory Sonalert ProductsMallory Sonalert Products
SBT12MMEPC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Mallory Sonalert Products
Περιγραφή προϊόντος AUDIO PIEZO INDICATOR 9-12V TH
Φύλλα δεδομένων: SBT12MMEPC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SBT12MMEPC
Αριθμός εξαρτήματος SBT12MMEPC Κατασκευαστής Mallory Sonalert Products
Διαθέσιμη ποσότητα 7896 pcs Φύλλο δεδομένων SBT12MMEPC.pdf
Εύρος τάσης 9 ~ 12V Λήξη PC Pins
Τεχνολογία Piezo Επίπεδο ηχητικής πίεσης (SPL) 85dB @ 9V, 10cm
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.752" Dia (44.50mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα Medical Port Τοποθεσία Top
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 458-1427
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 65°C Τρόπος λειτουργίας Pin Selectable
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος εισόδου DC Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.551" (14.00mm)
Συχνότητα 2.075kHz Διάρκεια Variable
κύκλωμα οδηγού Indicator, Internally Driven Λεπτομερής περιγραφή Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 15 ~ 20mA 2.075kHz 85dB @ 9V, 10cm Through Hole PC Pins
Τρέχουσες - Προμήθεια 15 ~ 20mA εγκρίσεις cUL, UL