MSE28LSN3S
Mallory Sonalert ProductsMallory Sonalert Products
Mallory Sonalert Products
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AUDIO PIEZO INDICATOR 20-28V TH
Φύλλα δεδομένων: MSE28LSN3S.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MSE28LSN3S
Αριθμός εξαρτήματος MSE28LSN3S Κατασκευαστής Mallory Sonalert Products
Διαθέσιμη ποσότητα 5827 pcs Φύλλο δεδομένων MSE28LSN3S.pdf
Εύρος τάσης 20 ~ 28V Λήξη PC Pins
Τεχνολογία Piezo Επίπεδο ηχητικής πίεσης (SPL) 85dB @ 20V, 30cm
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.906" L x 0.906" W (23.00mm x 23.00mm) Σειρά MSE
Ακροαματικότητα Washable Port Τοποθεσία Top
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα MSE28LSR3S
MSE28LSR3S-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 65°C Τρόπος λειτουργίας Siren
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος εισόδου DC Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.535" (13.60mm)
Συχνότητα 4kHz Διάρκεια 7 SPS
κύκλωμα οδηγού Indicator, Internally Driven Λεπτομερής περιγραφή Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 50mA 4kHz 85dB @ 20V, 30cm Through Hole PC Pins
Τρέχουσες - Προμήθεια 50mA εγκρίσεις -