MSE28LCM3
Mallory Sonalert ProductsMallory Sonalert Products
Mallory Sonalert Products
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: MSE28LCM3
Περιγραφή προϊόντος AUDIO PIEZO INDICATOR 20-28V TH
Φύλλα δεδομένων: MSE28LCM3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MSE28LCM3
Αριθμός εξαρτήματος MSE28LCM3 Κατασκευαστής Mallory Sonalert Products
Διαθέσιμη ποσότητα 6444 pcs Φύλλο δεδομένων MSE28LCM3.pdf
Εύρος τάσης 20 ~ 28V Λήξη PC Pins
Τεχνολογία Piezo Επίπεδο ηχητικής πίεσης (SPL) 85dB @ 20V, 30cm
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.906" L x 0.906" W (23.00mm x 23.00mm) Σειρά MSE
Ακροαματικότητα - Port Τοποθεσία Top
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 65°C
Τρόπος λειτουργίας Chime τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου DC
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.535" (13.60mm) Συχνότητα 3.9kHz
Διάρκεια Repeating every 1 Sec κύκλωμα οδηγού Indicator, Internally Driven
Λεπτομερής περιγραφή Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 50mA 3.9kHz 85dB @ 20V, 30cm Through Hole PC Pins Τρέχουσες - Προμήθεια 50mA