M1003GXT48502B
Maestro Wireless SolutionsMaestro Wireless Solutions
M1003GXT48502B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maestro Wireless Solutions
Περιγραφή προϊόντος MODEM 2M2 3G CE A-TICK TELSTRA
Φύλλα δεδομένων: 1.M1003GXT48502B.pdf2.M1003GXT48502B.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 288 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 288 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος M1003GXT48502B Κατασκευαστής Maestro Wireless Solutions
Διαθέσιμη ποσότητα 288 pcs Φύλλο δεδομένων 1.M1003GXT48502B.pdf2.M1003GXT48502B.pdf
Τάσης - Προμήθεια 5 V ~ 32 V Σειρά -
ευαισθησία -158dBm Ισχύς - εξόδου -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Διαφοροποίηση ή πρωτόκολλο HSDPA
διασύνδεση SPI, USB Λειτουργία Transceiver
Συχνότητα 850MHz, 900MHz, 1.9GHz, 2.1GHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή RF Transceiver 850MHz, 900MHz, 1.9GHz, 2.1GHz HSDPA SPI, USB 3.6Mbps Ποσοστό δεδομένων (μέγιστο) 3.6Mbps