MPQ8632HGL-10-Z
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC REG BUCK ADJ 10A SYNC
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MPQ8632HGL-10-Z Κατασκευαστής MPS (Monolithic Power Systems)
Περιγραφή IC REG BUCK ADJ 10A SYNC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 40620 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 0.611V Τάσης - εξόδου (Max) 13V
Τάση - Εισόδου (Min) 2.5V Τάση - Εισόδου (Max) 18V
τοπολογία Buck σύγχρονη ανορθωτή Yes
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-QFN (3x4) Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 16-VFQFN
Τύπος εξόδου Adjustable Διαμόρφωση εξόδου Positive
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λειτουργία Step-Down
Συχνότητα - Αλλαγή 200kHz ~ 1MHz Λεπτομερής περιγραφή Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.611V 1 Output 10A 16-VFQFN
Τρέχουσες - εξόδου 10A