MPQ8632GV-15-P
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MPQ8632GV-15-P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MPS (Monolithic Power Systems)
Περιγραφή προϊόντος IC REG BUCK ADJ 15A SYNC
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MPQ8632GV-15-P Κατασκευαστής MPS (Monolithic Power Systems)
Περιγραφή IC REG BUCK ADJ 15A SYNC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 29966 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 0.611V Τάσης - εξόδου (Max) 13V
Τάση - Εισόδου (Min) 2.5V Τάση - Εισόδου (Max) 18V
τοπολογία Buck σύγχρονη ανορθωτή Yes
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 29-QFN (5x4) Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 29-VFQFN Exposed Pad
Τύπος εξόδου Adjustable Διαμόρφωση εξόδου Positive
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λειτουργία Step-Down
Συχνότητα - Αλλαγή 200kHz ~ 1MHz Λεπτομερής περιγραφή Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.611V 1 Output 15A 29-VFQFN Exposed Pad
Τρέχουσες - εξόδου 15A