MPQ6411GS-33-AEC1
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MPS (Monolithic Power Systems)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AUTOMOTIVE GRADE, FIXED 3.3V WIN
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MPQ6411GS-33-AEC1 Κατασκευαστής MPS (Monolithic Power Systems)
Περιγραφή AUTOMOTIVE GRADE, FIXED 3.3V WIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 50998 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Όριο 3V Τύπος Watchdog Circuit
Σειρά Automotive, AEC-Q100 Επαναφορά Timeout -
Επαναφορά - Παραγωγή -
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός Τάσεις Παρακολούθηση 1
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή Supervisor 1 Channel
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MPQ6411GS-33-AEC1-Z
MPQ6411GS-33-AEC1-Z
Σε απόθεμα: 80622 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
MPQ6400DG-33-LF-Z
MPQ6400DG-33-LF-Z
Περιγραφή: IC SUPERVISORY PWM
Κατεβάστε:
RFQ
MPQ6411GS-33-Z
MPQ6411GS-33-Z
Περιγραφή: INDUSTRIAL GRADE, FIXED 3.3V WIN