MPQ20056GG-33-P
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MPS (Monolithic Power Systems)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 3.3V 250MA 8QFN
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MPQ20056GG-33-P Κατασκευαστής MPS (Monolithic Power Systems)
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 250MA 8QFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 90090 pcs Φύλλο δεδομένων
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.2V @ 250mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-QFN (2x2) Σειρά -
Συσκευασία / υπόθεση 8-TFDFN Exposed Pad PSRR 65dB ~ 33dB (100Hz ~ 1MHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα 1589-1273-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA 8-QFN (2x2)
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 330µA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 250µA
Τρέχουσες - εξόδου 250mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable