MP2309DS-LF-Z
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MPS (Monolithic Power Systems)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC REG BUCK ADJ 1A SYNC
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MP2309DS-LF-Z
Αριθμός εξαρτήματος MP2309DS-LF-Z Κατασκευαστής MPS (Monolithic Power Systems)
Περιγραφή IC REG BUCK ADJ 1A SYNC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 69378 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 0.923V Τάσης - εξόδου (Max) 20V
Τάση - Εισόδου (Min) 4.75V Τάση - Εισόδου (Max) 23V
τοπολογία Buck σύγχρονη ανορθωτή Yes
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Τύπος εξόδου Adjustable Διαμόρφωση εξόδου Positive
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Λειτουργία Step-Down Συχνότητα - Αλλαγή 340kHz
Λεπτομερής περιγραφή Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.923V 1 Output 1A 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Τρέχουσες - εξόδου 1A