MP2015AGQ-33-P
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 3.3V 150MA
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MP2015AGQ-33-P Κατασκευαστής MPS (Monolithic Power Systems)
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 150MA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 70817 pcs Φύλλο δεδομένων
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.7V @ 150mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 24V
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας -
PSRR 55dB (100kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC 1 Output 150mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 25µA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 15µA Τρέχουσες - εξόδου 150mA