MP2009EE-2.5-LF-P
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MP2009EE-2.5-LF-P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MPS (Monolithic Power Systems)
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 2.5V 120MA SC70-5
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MP2009EE-2.5-LF-P Κατασκευαστής MPS (Monolithic Power Systems)
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.5V 120MA SC70-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 64465 pcs Φύλλο δεδομένων
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.14V @ 120mA (Typ) Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.5V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 6V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SC-70-5 Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 78dB ~ 55dB (1kHz ~ 100kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 85°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 120mA SC-70-5 Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 90µA
Τρέχουσες - εξόδου 120mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MP2009EE-1.8-LF-P
MP2009EE-1.8-LF-P
Περιγραφή: IC REG LINEAR 1.8V 120MA SC70-5
Σε απόθεμα: 68230 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
MP200A
MP200A
Κατασκευαστές: CTS Electronic Components
Περιγραφή: CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF T/H