MP2004DJ-ZS-LF-P
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 3.3V/5V TSOT23-6
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MP2004DJ-ZS-LF-P Κατασκευαστής MPS (Monolithic Power Systems)
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V/5V TSOT23-6 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 62011 pcs Φύλλο δεδομένων
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.25V @ 200mA (Typ), 0.25V @ 200mA (Typ) Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V, 5V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 6V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TSOT-23-6 Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 PSRR 69dB (100Hz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 3.3V, 5V 200mA, 200mA TSOT-23-6 Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 114µA
Τρέχουσες - εξόδου 200mA, 200mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable