MP20049DC-2.8-LF-P
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MPS (Monolithic Power Systems)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 2.8V 150MA 4WLCSP
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MP20049DC-2.8-LF-P Κατασκευαστής MPS (Monolithic Power Systems)
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.8V 150MA 4WLCSP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 75022 pcs Φύλλο δεδομένων
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.12V @ 120mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.8V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 6V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4-WLCSP (0.82x0.82) Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-UFBGA, WLCSP PSRR 78dB ~ 55dB (1kHz ~ 100kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 150mA 4-WLCSP (0.82x0.82) Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 75µA
Τρέχουσες - εξόδου 150mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable