MEZD41502A-C
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MEZD41502A-C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MPS (Monolithic Power Systems)
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 15V
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
30 pcs
60 pcs
120 pcs
270 pcs
510 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MEZD41502A-C
Αριθμός εξαρτήματος MEZD41502A-C Κατασκευαστής MPS (Monolithic Power Systems)
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7820 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάση - Εισόδου (Min) 2.7V
Τάση - Εισόδου (Max) 13V Τύπος Non-Isolated PoL Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.06" L x 0.79" W x 0.21" H (27.0mm x 20.0mm x 5.4mm)
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 6-SIP Module Αλλα ονόματα 1589-1494
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά OTP Αποδοτικότητα 96.7%
Λεπτομερής περιγραφή Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 15V 2A 2.7V - 13V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2A