SLW05C-15
MEAN WELLMEAN WELL
SLW05C-15 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SLW05C-15
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 15V 5W
Φύλλα δεδομένων: SLW05C-15.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SLW05C-15
Αριθμός εξαρτήματος SLW05C-15 Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 5W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7026 pcs Φύλλο δεδομένων SLW05C-15.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάσης - Απομόνωση 1000V Τάση - Εισόδου (Min) 36V
Τάση - Εισόδου (Max) 72V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.00" W x 0.44" H (50.8mm x 25.4mm x 11.3mm)
Σειρά SLW05 Ισχύς (Watts) 5W
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση 5-DIP Module
Αλλα ονόματα 1866-4694
SLW05C-15-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 71°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OCP, SCP
Αποδοτικότητα 85% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 333mA 36V - 72V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 333mA εφαρμογές ITE (Commercial)