SDM30-12S12
MEAN WELLMEAN WELL
SDM30-12S12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 12V 25W
Φύλλα δεδομένων: SDM30-12S12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SDM30-12S12
Αριθμός εξαρτήματος SDM30-12S12 Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 25W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3825 pcs Φύλλο δεδομένων SDM30-12S12.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 1000V Τάση - Εισόδου (Min) 9.2V
Τάση - Εισόδου (Max) 18V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 2.00" W x 0.63" H (50.8mm x 50.8mm x 16.0mm)
Σειρά SDM30 Ισχύς (Watts) 25W
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP Module
Αλλα ονόματα 1866-4445
SDM30-12S12-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Αποδοτικότητα 80% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 2.1A 9.2V - 18V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.1A εφαρμογές ITE (Commercial)