RSP-500-48
MEAN WELLMEAN WELL
RSP-500-48 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 48V 504W
Φύλλα δεδομένων: RSP-500-48.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RSP-500-48
Αριθμός εξαρτήματος RSP-500-48 Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 504W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1273 pcs Φύλλο δεδομένων RSP-500-48.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 48V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 9.06" L x 5.00" W x 1.59" H (230.0mm x 127.0mm x 40.5mm)
Σειρά RSP-500 Ισχύς (Watts) 504W
Αλλα ονόματα 1866-4279
RSP-500-48-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 10.5A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10.5A