RSD-60L-3.3
MEAN WELLMEAN WELL
RSD-60L-3.3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος DC/DC CONVERTER 3.3V 40W
Φύλλα δεδομένων: RSD-60L-3.3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
48 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RSD-60L-3.3
Αριθμός εξαρτήματος RSD-60L-3.3 Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή DC/DC CONVERTER 3.3V 40W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3002 pcs Φύλλο δεδομένων RSD-60L-3.3.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 4000V Τάση - Εισόδου (Min) 18V
Τάση - Εισόδου (Max) 72V Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 5.04" L x 2.36" W x 0.98" H (128.0mm x 60.0mm x 25.0mm) Σειρά RSD-60
Ισχύς (Watts) 40W Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Αποδοτικότητα 88.5% Τρέχουσες - εξόδου (Max) 12A