PSD-15A-24
MEAN WELLMEAN WELL
PSD-15A-24 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος DC/DC CONVERTER 24V 14W
Φύλλα δεδομένων: PSD-15A-24.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PSD-15A-24
Αριθμός εξαρτήματος PSD-15A-24 Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή DC/DC CONVERTER 24V 14W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8845 pcs Φύλλο δεδομένων PSD-15A-24.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 2000V Τάση - Εισόδου (Min) 9.2V
Τάση - Εισόδου (Max) 18V Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.70" L x 1.93" W x 0.98" H (94.0mm x 49.0mm x 25.0mm) Σειρά PSD-15
Ισχύς (Watts) 14W Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Αποδοτικότητα 72% Τρέχουσες - εξόδου (Max) 600mA