PLD-60-1400B
MEAN WELLMEAN WELL
PLD-60-1400B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος LED DRIVER CC AC/DC 25-43V 1.4A
Φύλλα δεδομένων: PLD-60-1400B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PLD-60-1400B
Αριθμός εξαρτήματος PLD-60-1400B Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή LED DRIVER CC AC/DC 25-43V 1.4A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5682 pcs Φύλλο δεδομένων PLD-60-1400B.pdf
Τάσης - Έξοδος 25 ~ 43 V Τάσης - Απομόνωση 3.75kV
Τάση - Εισόδου (Min) 180VAC Τάση - Εισόδου (Max) 295VAC
Τύπος Constant Current τοπολογία AC DC Converter
Στυλ λήξης Wire Leads Μέγεθος / Διαστάσεις 5.04" L x 2.36" W x 1.24" H (128.0mm x 60.0mm x 31.5mm)
Σειρά PLD-60 Ακροαματικότητα IP42
Ισχύς (Watts) 60W Αλλα ονόματα 1866-5399
PLD-60-1400B-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 45°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OTP, SCP
Αποδοτικότητα 86% dimming -
Λεπτομερής περιγραφή 1.4A 25 ~ 43 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.4A
εγκρίσεις CB, CE, ENEC
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PLD-60-500B
PLD-60-500B
Κατασκευαστές: MEAN WELL
Περιγραφή: LED DRVR CC AC/DC 70-108V 500MA
Σε απόθεμα: 4791 pcs
Κατεβάστε: PLD-60-500B.pdf
RFQ
PLD-62
PLD-62
Κατασκευαστές: Panduit
Περιγραφή: LABEL ELECTRL WARN 0.75" 300PC
Σε απόθεμα: 2680 pcs
Κατεβάστε: PLD-62.pdf
RFQ
Περιγραφή: LED DRVR CC AC/DC 50-86V 700MA
Κατεβάστε: PLD-60-700B.pdf
Περιγραφή: LED DRIVER CC AC/DC 15-25V 2.4A
PLD-52
PLD-52
Κατασκευαστές: Panduit
Περιγραφή: LABEL ELECTRL WARN 1.5"X1" 200PC
Κατεβάστε: PLD-52.pdf
Περιγραφή: LED DRVR CC AC/DC 34-57V 1.05A
PLD-58
PLD-58
Κατεβάστε: PLD-58.pdf
PLD-57
PLD-57
Κατεβάστε: PLD-57.pdf
Περιγραφή: LED DRIVER CC AC/DC 18-30V 2A
PLD-60
PLD-60
Περιγραφή: LABEL ELECTRL WARN 3"X1" 100PC
Κατεβάστε: PLD-60.pdf
Περιγραφή: LED DRVR CC AC/DC 20-34V 1.75A
PLD-56
PLD-56
Κατεβάστε: PLD-56.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών