PLD-16-1050A
MEAN WELLMEAN WELL
PLD-16-1050A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος LED DRVR CC AC/DC 12-16V 1.05A
Φύλλα δεδομένων: PLD-16-1050A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PLD-16-1050A
Αριθμός εξαρτήματος PLD-16-1050A Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή LED DRVR CC AC/DC 12-16V 1.05A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7080 pcs Φύλλο δεδομένων PLD-16-1050A.pdf
Τάσης - Έξοδος 12 ~ 16 V Τάσης - Απομόνωση 3.75kV
Τάση - Εισόδου (Min) 90VAC Τάση - Εισόδου (Max) 135VAC
Τύπος Constant Current τοπολογία AC DC Converter
Στυλ λήξης Wire Leads Μέγεθος / Διαστάσεις 3.31" L x 2.24" W x 1.16" H (84.0mm x 57.0mm x 29.5mm)
Σειρά PLD-16 Ακροαματικότητα IP42
Ισχύς (Watts) 17W Αλλα ονόματα 1866-5391
PLD-16-1050A-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 50°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OTP, SCP
Αποδοτικότητα 84% dimming -
Λεπτομερής περιγραφή 1.05A 12 ~ 16 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.05A