PB-360N-12
MEAN WELLMEAN WELL
PB-360N-12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος BATT CHRGR LEAD ACID 14.4V 24.3A
Φύλλα δεδομένων: PB-360N-12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PB-360N-12
Αριθμός εξαρτήματος PB-360N-12 Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή BATT CHRGR LEAD ACID 14.4V 24.3A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1152 pcs Φύλλο δεδομένων PB-360N-12.pdf
Βάρος 1500g Τάση - Ονομαστική 14.4V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Στυλ λήξης Screw Terminal Μέγεθος / Διαστάσεις 9.96" L x 5.31" W x 1.91" H (253.0mm x 135.0mm x 48.5mm)
Σειρά PB-360 Ισχύς - Max 360W
Αλλα ονόματα 1866-3735
PB-360N-12-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 60°C
Αριθμό των κυττάρων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά LED Indicator
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed Battery Charger 14.4V 24.3A 12V Χρόνος φόρτισης -
Φορτίστε Τρέχουσα - Max 24.3A Χημεία μπαταρίας Lead Acid, Lithium-Ion
Μπαταρία κυττάρων Μέγεθος 12V εγκρίσεις CB, cURus