PB-300N-48
MEAN WELLMEAN WELL
PB-300N-48 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος BATT CHRGR LEAD ACID 57.6V 5.3A
Φύλλα δεδομένων: PB-300N-48.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PB-300N-48
Αριθμός εξαρτήματος PB-300N-48 Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή BATT CHRGR LEAD ACID 57.6V 5.3A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1201 pcs Φύλλο δεδομένων PB-300N-48.pdf
Βάρος 1450g Τάση - Ονομαστική 57.6V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Στυλ λήξης Screw Terminal Μέγεθος / Διαστάσεις 9.96" L x 5.31" W x 1.91" H (253.0mm x 135.0mm x 48.5mm)
Σειρά PB-300 Ισχύς - Max 300W
Αλλα ονόματα 1866-3731
PB-300N-48-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 50°C
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed Battery Charger 57.6V 5.3A 48V Χρόνος φόρτισης -
Φορτίστε Τρέχουσα - Max 5.3A Χημεία μπαταρίας Lead Acid, Lithium-Ion
Μπαταρία κυττάρων Μέγεθος 48V εγκρίσεις cURus