PB-230-48AD1
MEAN WELLMEAN WELL
PB-230-48AD1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος BATT CHARGER LEAD ACID 57.6V 4A
Φύλλα δεδομένων: PB-230-48AD1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
12 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PB-230-48AD1
Αριθμός εξαρτήματος PB-230-48AD1 Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή BATT CHARGER LEAD ACID 57.6V 4A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1325 pcs Φύλλο δεδομένων PB-230-48AD1.pdf
Βάρος 1210g Τάση - Ονομαστική 57.6V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC Τύπος Enclosed
Στυλ λήξης DIN, 4 Pin Μέγεθος / Διαστάσεις 7.48" L x 3.78" W x 1.93" H (190.0mm x 96.0mm x 49.0mm)
Σειρά PB-230 Ισχύς - Max 230W
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 50°C Αριθμό των κυττάρων 1
τοποθέτηση Τύπος Desktop Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά LED Indicator
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed Battery Charger 57.6V 4A 48V Χρόνος φόρτισης -
Φορτίστε Τρέχουσα - Max 4A Χημεία μπαταρίας Lead Acid, Lithium-Ion
Μπαταρία κυττάρων Μέγεθος 48V εγκρίσεις CE, GS, PSE, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PB-230-12
PB-230-12
Κατασκευαστές: MEAN WELL
Περιγραφή: BATT CHARGER LEAD ACID 14.4V 16A
Σε απόθεμα: 1544 pcs
Κατεβάστε: PB-230-12.pdf
RFQ
PB-230-24AD1
PB-230-24AD1
Περιγραφή: BATT CHARGER LEAD ACID 28.8V 8A