NSD15-48S5
MEAN WELLMEAN WELL
NSD15-48S5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 5V 15W
Φύλλα δεδομένων: NSD15-48S5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NSD15-48S5
Αριθμός εξαρτήματος NSD15-48S5 Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V 15W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6289 pcs Φύλλο δεδομένων NSD15-48S5.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 5V
Τάσης - Απομόνωση 1500V Τάση - Εισόδου (Min) 18V
Τάση - Εισόδου (Max) 72V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.50" W x 0.39" H (50.8mm x 38.1mm x 9.8mm)
Σειρά NSD15-S Ισχύς (Watts) 15W
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP Module, 6 Leads
Αλλα ονόματα 1866-3637
NSD15-48S5-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Αποδοτικότητα 81% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 3A 18V - 72V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3A εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
NSD188
NSD188
Κατασκευαστές: Microsemi
Περιγραφή: DIODE SILICON CTRL
Σε απόθεμα: 5486 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
NSD167
NSD167
Κατασκευαστές: Microsemi
Περιγραφή: DIODE SILICON CTRL
Σε απόθεμα: 4971 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
NSD16
NSD16
Κατασκευαστές: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 16A 550VAC CYLINDR