NSD15-12S3
MEAN WELLMEAN WELL
NSD15-12S3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 12W
Φύλλα δεδομένων: NSD15-12S3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NSD15-12S3
Αριθμός εξαρτήματος NSD15-12S3 Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 12W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5705 pcs Φύλλο δεδομένων NSD15-12S3.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 1500V Τάση - Εισόδου (Min) 9.4V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.50" W x 0.39" H (50.8mm x 38.1mm x 9.8mm)
Σειρά NSD15-S Ισχύς (Watts) 12W
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP Module, 6 Leads
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αποδοτικότητα 73% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 3.75A 9.4V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3.75A εφαρμογές ITE (Commercial)