NMP650-HEEC-02
MEAN WELLMEAN WELL
NMP650-HEEC-02 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 65
Φύλλα δεδομένων: NMP650-HEEC-02.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 225 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 225 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NMP650-HEEC-02 Κατασκευαστής MEAN WELL
Διαθέσιμη ποσότητα 225 pcs Φύλλο δεδομένων NMP650-HEEC-02.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 5V
Τάσης - Έξοδος 2 12V Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 4kV Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 9.84" L x 3.50" W x 1.61" H (250.0mm x 89.0mm x 41.0mm)
Σειρά NMP Ισχύς (Watts) 650W
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 3
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο - Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Αποδοτικότητα 88.5% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 3 Output 24V 12V 5V 10A, 40A, 36A 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A, 40A, 36A εγκρίσεις CB, CE, cURus, EAC, TUV