NMP650-EEH#-01
MEAN WELLMEAN WELL
NMP650-EEH#-01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 65
Φύλλα δεδομένων: NMP650-EEH#-01.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 286 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 286 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NMP650-EEH#-01 Κατασκευαστής MEAN WELL
Διαθέσιμη ποσότητα 286 pcs Φύλλο δεδομένων NMP650-EEH#-01.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 24V Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 4kV Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 9.84" L x 3.50" W x 1.61" H (250.0mm x 89.0mm x 41.0mm)
Σειρά NMP Ισχύς (Watts) 650W
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο - Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Αποδοτικότητα 88.5% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V 24V 40A, 10A 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 40A, 10A εγκρίσεις CB, CE, cURus, EAC, TUV
εφαρμογές ITE (Commercial), Medical
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
NMP650-EEHC-01
NMP650-EEHC-01
Κατασκευαστές: MEAN WELL
Σε απόθεμα: 208 pcs
Κατεβάστε: NMP650-EEHC-01.pdf
RFQ
NMP650-EEEH-06
NMP650-EEEH-06
Σε απόθεμα: 220 pcs
Κατεβάστε: NMP650-EEEH-06.pdf
RFQ
NMP650-EEEK-02
NMP650-EEEK-02
Σε απόθεμα: 201 pcs
Κατεβάστε: NMP650-EEEK-02.pdf
NMP650-EEHE-01
NMP650-EEHE-01
Σε απόθεμα: 205 pcs
Κατεβάστε: NMP650-EEHE-01.pdf
NMP650-EEH#-00
NMP650-EEH#-00
Σε απόθεμα: 237 pcs
Κατεβάστε: NMP650-EEH#-00.pdf
NMP650-EEEK-06
NMP650-EEEK-06
Σε απόθεμα: 217 pcs
Κατεβάστε: NMP650-EEEK-06.pdf
NMP650-EEHH-01
NMP650-EEHH-01
Σε απόθεμα: 201 pcs
Κατεβάστε: NMP650-EEHH-01.pdf
NMP650-EEHE-00
NMP650-EEHE-00
Σε απόθεμα: 250 pcs
Κατεβάστε: NMP650-EEHE-00.pdf
NMP650-EEHC-00
NMP650-EEHC-00
Σε απόθεμα: 229 pcs
Κατεβάστε: NMP650-EEHC-00.pdf
NMP650-EEEK-01
NMP650-EEEK-01
Σε απόθεμα: 222 pcs
Κατεβάστε: NMP650-EEEK-01.pdf
NMP650-EEHH-00
NMP650-EEHH-00
Σε απόθεμα: 206 pcs
Κατεβάστε: NMP650-EEHH-00.pdf
NMP650-EEEK-00
NMP650-EEEK-00
Σε απόθεμα: 254 pcs
Κατεβάστε: NMP650-EEEK-00.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών