NMP1K2-CCEEEE-12
MEAN WELLMEAN WELL
NMP1K2-CCEEEE-12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 12
Φύλλα δεδομένων: NMP1K2-CCEEEE-12.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 140 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 140 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NMP1K2-CCEEEE-12 Κατασκευαστής MEAN WELL
Διαθέσιμη ποσότητα 140 pcs Φύλλο δεδομένων NMP1K2-CCEEEE-12.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 12V
Τάσης - Έξοδος 2 5V Τάσης - Υλοποίηση 1 5V
Τάσης - Απομόνωση 4kV Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 9.84" L x 5.00" W x 1.61" H (250.0mm x 127.0mm x 41.0mm)
Σειρά NMP Ισχύς (Watts) 1200W
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 3
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο - Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Αποδοτικότητα 88.5% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 3 Output 5V 5V 12V 36A, 36A, 80A 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 36A, 36A, 80A εγκρίσεις CB, CE, cURus, EAC, TUV