NEL-200-4.2
MEAN WELLMEAN WELL
NEL-200-4.2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 4.2V 168W
Φύλλα δεδομένων: NEL-200-4.2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NEL-200-4.2
Αριθμός εξαρτήματος NEL-200-4.2 Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 4.2V 168W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5972 pcs Φύλλο δεδομένων NEL-200-4.2.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 4.2V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 180 ~ 264 VAC, 254 ~ 370 VDC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 8.46" L x 4.53" W x 1.18" H (215.0mm x 115.0mm x 30.0mm)
Σειρά NEL-200 Ισχύς (Watts) 168W
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 60°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά Adjustable Output Αποδοτικότητα 87%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 4.2V 40A 180 ~ 264 VAC, 254 ~ 370 VDC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 40A