LDD-350H-WDA
MEAN WELLMEAN WELL
MEAN WELL
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED DRIVERS POWER SUPPLIES 6-50V
Φύλλα δεδομένων: LDD-350H-WDA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LDD-350H-WDA
Αριθμός εξαρτήματος LDD-350H-WDA Κατασκευαστής MEAN WELL
Διαθέσιμη ποσότητα 7878 pcs Φύλλο δεδομένων LDD-350H-WDA.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 ~ 45 V Τάση - Εισόδου (Min) 6V
Τάση - Εισόδου (Max) 50V Τύπος Constant Current
τοπολογία Buck Μέγεθος / Διαστάσεις 1.60" L x 0.93" W x 4.34" H (40.6mm x 23.6mm x 110.2mm)
Σειρά LDD-H-DA Ισχύς (Watts) 16W
Αλλα ονόματα 1866-5285 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, SCP Αποδοτικότητα 95%
dimming Analog, PWM Λεπτομερής περιγραφή 350mA 3 ~ 45 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 350mA εγκρίσεις CE, EAC