IDPC-65A-1750
MEAN WELLMEAN WELL
IDPC-65A-1750 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος LED DRVR CC AC/DC 27-36V 1.75A
Φύλλα δεδομένων: IDPC-65A-1750.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IDPC-65A-1750
Αριθμός εξαρτήματος IDPC-65A-1750 Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή LED DRVR CC AC/DC 27-36V 1.75A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5140 pcs Φύλλο δεδομένων IDPC-65A-1750.pdf
Τάσης - Έξοδος 27 ~ 36 V Τάσης - Απομόνωση 3.75kV
Τάση - Εισόδου (Min) 180VAC Τάση - Εισόδου (Max) 295VAC
Τύπος Constant Current τοπολογία AC DC Converter
Στυλ λήξης Terminal Block Μέγεθος / Διαστάσεις 5.12" L x 2.66" W x 0.81" H (130.0mm x 67.5mm x 20.5mm)
Σειρά IDPC-65 Ακροαματικότητα -
Ισχύς (Watts) 63W Αλλα ονόματα 1866-2988
IDPC-65A-1750-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 40°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά SCP Αποδοτικότητα 86%
dimming Analog, PWM Λεπτομερής περιγραφή 1.75A 27 ~ 36 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.75A εγκρίσεις CB, CE, CCC, cURus, ENEC