IDPC-25A-1050
MEAN WELLMEAN WELL
IDPC-25A-1050 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος LED DRVR CC AC/DC 16.8-24V 1.05A
Φύλλα δεδομένων: IDPC-25A-1050.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IDPC-25A-1050
Αριθμός εξαρτήματος IDPC-25A-1050 Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή LED DRVR CC AC/DC 16.8-24V 1.05A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6042 pcs Φύλλο δεδομένων IDPC-25A-1050.pdf
Τάσης - Έξοδος 16.8 ~ 24 V Τάσης - Απομόνωση 3.75kV
Τάση - Εισόδου (Min) 90VAC Τάση - Εισόδου (Max) 295VAC
Τύπος Constant Current τοπολογία AC DC Converter
Στυλ λήξης Terminal Block Μέγεθος / Διαστάσεις 4.51" L x 2.85" W x 0.79" H (114.5mm x 72.5mm x 20.0mm)
Σειρά IDPC-25 Ακροαματικότητα -
Ισχύς (Watts) 25W Αλλα ονόματα 1866-2968
IDPC-25A-1050-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 50°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά SCP Αποδοτικότητα 80%
dimming Analog, PWM Λεπτομερής περιγραφή 1.05A 16.8 ~ 24 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.05A εγκρίσεις CB, CCC, CE, cURus, ENEC