IDLC-45A-350
MEAN WELLMEAN WELL
IDLC-45A-350 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος LED DRVR CC AC/DC 57-95V 350MA
Φύλλα δεδομένων: IDLC-45A-350.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IDLC-45A-350
Αριθμός εξαρτήματος IDLC-45A-350 Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή LED DRVR CC AC/DC 57-95V 350MA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5246 pcs Φύλλο δεδομένων IDLC-45A-350.pdf
Τάσης - Έξοδος 57 ~ 95 V Τάσης - Απομόνωση 3.75kV
Τάση - Εισόδου (Min) 90VAC Τάση - Εισόδου (Max) 295VAC
Τύπος Constant Current τοπολογία AC DC Converter
Στυλ λήξης Terminal Block Μέγεθος / Διαστάσεις 4.72" L x 2.95" W x 0.98" H (120.0mm x 75.0mm x 25.0mm)
Σειρά IDLC-45 Ακροαματικότητα -
Ισχύς (Watts) 33W Αλλα ονόματα 1866-2933
IDLC-45A-350-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά SCP Αποδοτικότητα 86%
dimming Analog, PWM Λεπτομερής περιγραφή 350mA 57 ~ 95 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 350mA εγκρίσεις CB, CCC, CE, cURus, ENEC