IDLC-25-350
MEAN WELLMEAN WELL
IDLC-25-350 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος LED DRVR CC AC/DC 49-70V 350MA
Φύλλα δεδομένων: IDLC-25-350.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IDLC-25-350
Αριθμός εξαρτήματος IDLC-25-350 Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή LED DRVR CC AC/DC 49-70V 350MA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6644 pcs Φύλλο δεδομένων IDLC-25-350.pdf
Τάσης - Έξοδος 49 ~ 70 V Τάσης - Απομόνωση 3.75kV
Τάση - Εισόδου (Min) 90VAC Τάση - Εισόδου (Max) 295VAC
Τύπος Constant Current τοπολογία AC DC Converter
Στυλ λήξης Terminal Block Μέγεθος / Διαστάσεις 4.33" L x 2.95" W x 0.87" H (110.0mm x 75.0mm x 22.0mm)
Σειρά IDLC-25 Ακροαματικότητα -
Ισχύς (Watts) 25W Αλλα ονόματα 1866-2919
IDLC-25-350-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 90°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά SCP Αποδοτικότητα 82%
dimming Analog, PWM Λεπτομερής περιγραφή 350mA 49 ~ 70 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 350mA εγκρίσεις CB, CCC, CE, cURus, ENEC