HVG-65-54A
MEAN WELLMEAN WELL
HVG-65-54A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος LED DVR CC/CV AC/DC 49-58V 1.21A
Φύλλα δεδομένων: HVG-65-54A.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HVG-65-54A
Αριθμός εξαρτήματος HVG-65-54A Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή LED DVR CC/CV AC/DC 49-58V 1.21A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2183 pcs Φύλλο δεδομένων HVG-65-54A.pdf
Τάσης - Έξοδος 49 ~ 58 V Τάσης - Απομόνωση 3.75kV
Τάση - Εισόδου (Min) 180VAC Τάση - Εισόδου (Max) 528VAC
Τύπος Constant Current, Voltage τοπολογία AC DC Converter
Στυλ λήξης Wire Leads Μέγεθος / Διαστάσεις 6.50" L x 2.42" W x 1.45" H (165.0mm x 61.5mm x 36.8mm)
Σειρά HVG-65 Ακροαματικότητα IP65
Ισχύς (Watts) 65W Αλλα ονόματα 1866-2866
HVG-65-54A-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 80°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά OCP, OTP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 90%
dimming - Λεπτομερής περιγραφή 1.21A 49 ~ 58 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.21A εγκρίσεις cURus