HVG-240-36B
MEAN WELLMEAN WELL
HVG-240-36B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος LED DRVR CC/CV AC/DC 18-36V 6.7A
Φύλλα δεδομένων: HVG-240-36B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HVG-240-36B
Αριθμός εξαρτήματος HVG-240-36B Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή LED DRVR CC/CV AC/DC 18-36V 6.7A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1416 pcs Φύλλο δεδομένων HVG-240-36B.pdf
Τάσης - Έξοδος 18 ~ 36 V Τάσης - Απομόνωση 3.75kV
Τάση - Εισόδου (Min) 180VAC Τάση - Εισόδου (Max) 528VAC
Τύπος Constant Current, Voltage τοπολογία AC DC Converter
Στυλ λήξης Wire Leads Μέγεθος / Διαστάσεις 9.06" L x 2.68" W x 1.53" H (230.2mm x 68.0mm x 38.8mm)
Σειρά HVG-240 Ακροαματικότητα IP67
Ισχύς (Watts) 241W Αλλα ονόματα 1866-2823
HVG-240-36B-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 90°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά OCP, OTP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 93%
dimming Analog, PWM Λεπτομερής περιγραφή 6.7A 18 ~ 36 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6.7A εγκρίσεις cURus