HVG-150-36A
MEAN WELLMEAN WELL
HVG-150-36A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος LED DVR CC/CV AC/DC 33-40V 4.17A
Φύλλα δεδομένων: HVG-150-36A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HVG-150-36A
Αριθμός εξαρτήματος HVG-150-36A Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή LED DVR CC/CV AC/DC 33-40V 4.17A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1477 pcs Φύλλο δεδομένων HVG-150-36A.pdf
Τάσης - Έξοδος 33 ~ 40 V Τάσης - Απομόνωση 3.75kV
Τάση - Εισόδου (Min) 180VAC Τάση - Εισόδου (Max) 528VAC
Τύπος Constant Current, Voltage τοπολογία AC DC Converter
Στυλ λήξης Wire Leads Μέγεθος / Διαστάσεις 8.70" L x 2.68" W x 1.53" H (221.0mm x 68.0mm x 38.8mm)
Σειρά HVG-150 Ακροαματικότητα IP65
Ισχύς (Watts) 150W Αλλα ονόματα 1866-2810
HVG-150-36A-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά OCP, OTP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 91%
dimming - Λεπτομερής περιγραφή 4.17A 33 ~ 40 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4.17A εγκρίσεις cURus