HRP-600-36
MEAN WELLMEAN WELL
HRP-600-36 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 36V 630W
Φύλλα δεδομένων: HRP-600-36.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 883 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 883 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HRP-600-36
Αριθμός εξαρτήματος HRP-600-36 Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 36V 630W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 883 pcs Φύλλο δεδομένων HRP-600-36.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 36V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 8.58" L x 4.13" W x 2.50" H (218.0mm x 105.0mm x 63.5mm)
Σειρά HRP-600 Ισχύς (Watts) 630W
Αλλα ονόματα 1866-2735
HRP-600-36-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Χαρακτηριστικά Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input Αποδοτικότητα 89%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 17.5A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 17.5A