HRP-300-3.3
MEAN WELLMEAN WELL
HRP-300-3.3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 3.3V 198W
Φύλλα δεδομένων: HRP-300-3.3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HRP-300-3.3
Αριθμός εξαρτήματος HRP-300-3.3 Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 3.3V 198W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1158 pcs Φύλλο δεδομένων HRP-300-3.3.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 7.83" L x 4.13" W x 1.61" H (199.0mm x 105.0mm x 41.0mm)
Σειρά HRP-300 Ισχύς (Watts) 198W
Αλλα ονόματα 1866-2720
HRP-300-3.3-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Χαρακτηριστικά Adjustable Output, PFC, Universal Input Αποδοτικότητα 80%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 60A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 60A