HRP-200-12
MEAN WELLMEAN WELL
HRP-200-12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 12V 200W
Φύλλα δεδομένων: HRP-200-12.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HRP-200-12
Αριθμός εξαρτήματος HRP-200-12 Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12V 200W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1587 pcs Φύλλο δεδομένων HRP-200-12.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 7.83" L x 3.86" W x 1.50" H (199.0mm x 98.0mm x 38.0mm)
Σειρά HRP-200 Ισχύς (Watts) 200W
Αλλα ονόματα 1866-2711
HRP-200-12-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Χαρακτηριστικά Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input Αποδοτικότητα 88%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 16.7A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 16.7A