HEP-320-36A
MEAN WELLMEAN WELL
HEP-320-36A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 36V 320W
Φύλλα δεδομένων: HEP-320-36A.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 729 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 729 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HEP-320-36A
Αριθμός εξαρτήματος HEP-320-36A Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 36V 320W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 729 pcs Φύλλο δεδομένων HEP-320-36A.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 36V
Τάσης - Απομόνωση 3.75kV Τάση - Είσοδος 90 ~ 305 VAC, 127 ~ 431 VDC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 9.92" L x 3.54" W x 1.72" H (252.0mm x 90.0mm x 43.8mm)
Σειρά HEP-320 Ισχύς (Watts) 320W
Αλλα ονόματα 1866-2278
HEP-320-36A-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο -
Χαρακτηριστικά Adjustable Output, IP65, PFC, Universal Input Αποδοτικότητα 94%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 8.9A 90 ~ 305 VAC, 127 ~ 431 VDC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 8.9A