HBGC-300-L-BA
MEAN WELLMEAN WELL
MEAN WELL
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 300W CONSTANT POWER MODE LED DRI
Φύλλα δεδομένων: HBGC-300-L-BA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HBGC-300-L-BA
Αριθμός εξαρτήματος HBGC-300-L-BA Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή 300W CONSTANT POWER MODE LED DRI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1266 pcs Φύλλο δεδομένων HBGC-300-L-BA.pdf
Τάσης - Έξοδος 116 ~ 232 V Τάσης - Απομόνωση 3.75kV
Τάση - Εισόδου (Min) 90VAC Τάση - Εισόδου (Max) 305VAC
Τύπος Constant Current τοπολογία AC DC Converter
Στυλ λήξης Wire Leads Μέγεθος / Διαστάσεις 7.54" Dia x 2.72" H (191.5mm x 69.0mm)
Σειρά HBGC-300 Ακροαματικότητα IP67
Ισχύς (Watts) 302W Αλλα ονόματα 1866-5546
HBGC-300-L-BA
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 80°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Χαρακτηριστικά OTP, OVP, SCP
Αποδοτικότητα 94.5% dimming Analog, PWM
Λεπτομερής περιγραφή 1.4A 116 ~ 232 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.4A