HBG-100-36B
MEAN WELLMEAN WELL
HBG-100-36B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος LED DRVR CC AC/DC 21.6-36V 2.7A
Φύλλα δεδομένων: HBG-100-36B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HBG-100-36B
Αριθμός εξαρτήματος HBG-100-36B Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή LED DRVR CC AC/DC 21.6-36V 2.7A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2257 pcs Φύλλο δεδομένων HBG-100-36B.pdf
Τάσης - Έξοδος 21.6 ~ 36 V Τάσης - Απομόνωση 3.75kV
Τάση - Εισόδου (Min) 90VAC Τάση - Εισόδου (Max) 305VAC
Τύπος Constant Current τοπολογία AC DC Converter
Στυλ λήξης Wire Leads Μέγεθος / Διαστάσεις 5.12" Dia x 2.62" H (130.0mm x 66.5mm)
Σειρά HBG-100 Ακροαματικότητα IP67
Ισχύς (Watts) 97W Αλλα ονόματα 1866-2164
HBG-100-36B-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά OCP, OTP, OVP Αποδοτικότητα 91%
dimming Analog, PWM Λεπτομερής περιγραφή 2.7A 21.6 ~ 36 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.7A εγκρίσεις CB, CCC, CE, cURus, ENEC