GST36B09-P1J
MEAN WELLMEAN WELL
GST36B09-P1J Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 28W
Φύλλα δεδομένων: GST36B09-P1J.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GST36B09-P1J
Αριθμός εξαρτήματος GST36B09-P1J Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 28W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7254 pcs Φύλλο δεδομένων GST36B09-P1J.pdf
Τάσης - Έξοδος 9V Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.11" L x 2.13" W x 1.30" H (79.0mm x 54.0mm x 33.0mm) Σειρά GST36B (36W)
περιοχή Χρησιμοποιούμενη International Ισχύς (Watts) 28W
Πόλωση Positive Center Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm
Αλλα ονόματα 1866-2125
GST36B09-P1J-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 70°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 75mW (Max) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος εισόδου Cord (Sold Separately) Υποδοχή εισόδου IEC 320-C8
Μορφή Desktop (Class II) Αποδοτικότητα Level VI
Λεπτομερής περιγραφή 9V 28W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3.11A
καλώδιο Μήκος 39.4" (1.00m) εγκρίσεις BIS, BSMI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, GS, KC, PSE, RCM, SIRIM