GS15U-6P1J
MEAN WELLMEAN WELL
GS15U-6P1J Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 15W
Φύλλα δεδομένων: GS15U-6P1J.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GS15U-6P1J
Αριθμός εξαρτήματος GS15U-6P1J Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 15W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6298 pcs Φύλλο δεδομένων GS15U-6P1J.pdf
Τάσης - Έξοδος 24V Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.80" L x 1.34" W x 1.97" H (71.0mm x 34.0mm x 50.0mm) Σειρά GS15U (15W)
περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America Ισχύς (Watts) 15W
Πόλωση Positive Center Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm
Αλλα ονόματα 1866-1880
GS15U-6P1J-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 50°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 75mW (Max) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος εισόδου Fixed Blade Υποδοχή εισόδου NEMA 1-15P
Μορφή Wall Mount Αποδοτικότητα Level VI
Λεπτομερής περιγραφή 24V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 625mA
καλώδιο Μήκος 70.9" (1.80m) εγκρίσεις CE, cULus