GS15A-6P1J
MEAN WELLMEAN WELL
GS15A-6P1J Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 15W
Φύλλα δεδομένων: GS15A-6P1J.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GS15A-6P1J
Αριθμός εξαρτήματος GS15A-6P1J Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 15W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6693 pcs Φύλλο δεδομένων GS15A-6P1J.pdf
Τάσης - Έξοδος 24V Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.94" L x 2.30" W x 1.29" H (100.0mm x 58.5mm x 32.8mm) Σειρά GS15A (15W)
περιοχή Χρησιμοποιούμενη International Ισχύς (Watts) 15W
Πόλωση Positive Center Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm
Αλλα ονόματα 1866-1856
GS15A-6P1J-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 50°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 75mW (Max) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος εισόδου Cord (Sold Separately) Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14
Μορφή Desktop (Class I) Αποδοτικότητα Level VI
Λεπτομερής περιγραφή 24V 15W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 625mA
καλώδιο Μήκος 70.9" (1.80m) εγκρίσεις CE, cULus, GS