ELP-75-24-C
MEAN WELLMEAN WELL
ELP-75-24-C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 24V 76W
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ELP-75-24-C
Αριθμός εξαρτήματος ELP-75-24-C Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V 76W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2547 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 7.68" L x 2.68" W x 1.30" H (195.0mm x 68.0mm x 33.0mm)
Σειρά ELP-75 Ισχύς (Watts) 76W
Αλλα ονόματα 1866-1601
ELP-75-24-C-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Χαρακτηριστικά Adjustable Output, Universal Input Αποδοτικότητα 90%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 3.15A 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3.15A