ELG-75-C1050DA
MEAN WELLMEAN WELL
MEAN WELL
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED POWER SUPPLIES 1050MA 35-71V
Φύλλα δεδομένων: ELG-75-C1050DA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ELG-75-C1050DA Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή LED POWER SUPPLIES 1050MA 35-71V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2768 pcs Φύλλο δεδομένων ELG-75-C1050DA.pdf
Τάσης - Έξοδος 35 ~ 71 V Τάσης - Απομόνωση 3.75kV
Τάση - Εισόδου (Min) 100VAC Τάση - Εισόδου (Max) 305VAC
Τύπος Constant Current τοπολογία AC DC Converter
Στυλ λήξης Wire Leads Μέγεθος / Διαστάσεις 6.14" L x 2.48" W x 1.40" H (156.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
Σειρά ELG-75-C Ακροαματικότητα IP67
Ισχύς (Watts) 75W Αλλα ονόματα 1866-5165
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OTP, OVP, SCP
Αποδοτικότητα 90% dimming -
Λεπτομερής περιγραφή 1.05A 35 ~ 71 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.05A